Nederlands | Français

Vriesvers om van te genieten – steeds in uw buurt!

bofrost* is in heel Europa de nummer 1 in vriesverse producten, direct aan huis geleverd. Producten van topkwaliteit en de beste service leveren zijn het geheim van ons succes.

Trennerbild

bofrost*filialen in België

Volgende lijst geeft u een overzicht van de verschillende bofrost*filialen in België. Op het nummer 0800 15085 kan men u vertellen welk filiaal bij u in de buurt levert.

Tip: Informatie voor nieuwe klanten omtrent bestellingen en leveringen vindt u terug onder het rubriek "vragen & antwoorden".

Adres
bofrost* AsseHof ter Bollebeeklaan 301730Asse (Mollem)
Asse@bofrost.be
bofrost* BrechtBoudewijnstraat 172960Brecht
Brecht@bofrost.be
bofrost* KontichMichel Geysemansstraat 1B2550Waarloos
Kontich@bofrost.be
bofrost* HouthalenCentrum Zuid 20673530Houthalen
Houthalen@bofrost.be
bofrost* Zentrale BelgienWingepark 27 D3110Rotselaar
service@bofrost.be
bofrost* WijgmaalVaartdijk 553018Wijgmaal
Wijgmaal@bofrost.be
bofrost* Liège (Oupeye-Vivegnis)Rue César de Paepe 434683Vivegnis
Oupeye-vivegnis@bofrost.be
bofrost* AssesseRue Ernest Matagne 15330Assesse
Assesse@bofrost.be
bofrost* BastogneZoning Industriel II Ancienne Chaussée Romaine 26600Bastogne
bastogne@bofrost.be
bofrost* StrépyZoning Industriel Mon Gaveau 17110Strépy-Bracquegnies
Strepy@bofrost.be
bofrost* ZedelgemRemi Claeysstraat 338210Zedelgem
Zedelgem@bofrost.be
bofrost* DrongenIndustriepark Drongen 179031Drongen
Drongen@bofrost.be

Uw voordelen

Wij garanderen
de beste service
en de hoogste kwaliteit!

Vragen en antwoorden

Meer informatie nodig?
Hier vindt u antwoorden op
veel voorkomende vragen.

Artikel direct bestellen

aan de hand van het artikelnummer:
snel en eenvoudig!