Nederlands | Français

Vriesvers om van te genieten – steeds in uw buurt!

In heel Europa zijn meer dan 5100 Verkopers uit 239 filialen voor u onderweg. Hun motto: Vriesverse kwaliteitsproducten direct aan huis geleverd!

Trennerbild

bofrost*filialen in België

Volgende lijst geeft u een overzicht van de verschillende bofrost*filialen in België. Op het nummer 0800/57579 kan men u vertellen welk filiaal bij u in de buurt levert.

Tip: Informatie voor nieuwe klanten omtrent bestellingen en leveringen vindt u terug onder het rubriek "vragen & antwoorden".

AdresTelefoonTelefax
bofrost* AsseHof ter Bollebeeklaan 301730Asse (Mollem)
Asse@bofrost.be
02-4560220Fax 02-4560225
bofrost* BrechtBoudewijnstraat 172960Brecht
Brecht@bofrost.be
03-6601660Fax 03-6601665
bofrost* KontichBlauwesteenstraat 852550Kontich
Kontich@bofrost.be
03-4511240Fax 03-4511245
bofrost* HouthalenCentrum Zuid 20743530Houthalen
Houthalen@bofrost.be
011-520660Fax 011-520665
bofrost* Zentrale BelgienWingepark 27 D3110Rotselaar
service@bofrost.be
016-740800Fax 016-740801
bofrost* WijgmaalVaartdijk 553018Wijgmaal
Wijgmaal@bofrost.be
016-479800Fax 016-479805
bofrost* Liège (Oupeye-Vivegnis)Rue César de Paepe 434683Vivegnis
Oupeye-vivegnis@bofrost.be
04-2405500Fax 04-2405505
bofrost* AssesseRue Ernest Matagne 15330Assesse
Assesse@bofrost.be
083-232500Fax 083-232505
bofrost* StrépyZoning Industriel Mon Gaveau 17110Strépy-Bracquegnies
Strepy@bofrost.be
064-230230Fax 064-848013
bofrost* ZedelgemRemi Claeysstraat 338210Zedelgem
Zedelgem@bofrost.be
050-288370Fax 050-288375
bofrost* DrongenIndustriepark Drongen 179031Drongen
Drongen@bofrost.be
09-2808575Fax 09-2808570

Uw voordelen

Wij garanderen
de beste service
en de hoogste kwaliteit!

Vragen en antwoorden

Meer informatie nodig?
Hier vindt u antwoorden op
veel voorkomende vragen.

Artikel direct bestellen

aan de hand van het artikelnummer:
snel en eenvoudig!