Vriesvers om van te genieten – steeds in uw buurt!

bofrost* is in heel Europa de nummer 1 in vriesverse producten, direct aan huis geleverd. Producten van topkwaliteit en de beste service leveren zijn het geheim van ons succes.
 

bofrost*filialen in België

Volgende lijst geeft u een overzicht van de verschillende bofrost*filialen in België. Op het nummer 016/98 19 19 kan men u vertellen welk filiaal bij u in de buurt levert.
Tip: Informatie voor nieuwe klanten omtrent bestellingen en leveringen vindt u terug onder het rubriek "vragen & antwoorden".

Adrese-mail

bofrost* Asse
Hofter Bollebeeklaan 30
1730 Asse (Mollem)

Asse@bofrost.be

 

Adres
e-mail
bofrost* Brecht
Boudewijnstraat 17
2960 Brecht
Brecht@bofrost.be
bofrost* Kontich
Michel Geysemansstraat 1B
2550 Waarloos
Kontich@bofrost.be

 

Adres
e-mail
bofrost* Houthalen
Centrum Zuid 2067
3530 Houthalen
Houthalen@bofrost.be
bofrost*Zentrale Belgien
Wingepark 27 D
3110 Rotselaar
service@bofrost.be
bofrost* Wijgmaal
Vaartdijk 55
3018 Wijgmaal
Wijgmaal@bofrost.be

 

Adres
e-mail
bofrost* Liège (Oupeye-Vivegnis)
Rue César de Paepe 43
4683 Vivegnis
Oupeye-vivegnis@bofrost.be

 

Adres
e-mail
bofrost* Assesse
Rue Ernest Matagne 1
5330 Assesse
Assesse@bofrost.be

 

Adres
e-mail
bofrost* Bastogne
Zoning Industriel II Ancienne Chaussée Romain 2
6600 Bastogne
bastogne@bofrost.be

 

Adres
e-mail
bofrost* Strépy
Zoning Industriel Mon Gaveau 1
7110 Strépy-Braquegnies
 Strepy@bofrost.be

 

Adres
e-mail
bofrost* Zedelgem
Remi Claeysstraat 33
8210 Zedelgem
Zedelgem@bofrost.be

 

Adres
e-mail
bofrost* Drongen
Industriepark Drongen 170
9031 Drongen
Drongen@bofrost.be